• : 05523001600
Yinghan Toptan Ayna, Hediyelik Aynalar - Fatih, İstanbul

Firma Hakkında

Hakkımızda

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir. ithalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak; Hediyeli,k Ayna, Yelpaze, Takma Tırnak gibi ürünleri satmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir.

Firmamızın plan , dizayn , imalat ve montajı hangi katagoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir. Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak bizler de kendimizi geliştirdik. ‘’ Kaliteli ve ekonomik ürün ‘’sloganıyla , günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız ürün ve ekipmanlarda isminizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Tahtakale Cad Tomruk Sok. Tomruk Çıkmazı Şarhan No:50-51 Eminönü İstanbul

İstanbul / Fatih

Mesaj Formu

QR Code