• : 05523001600
Bursa Çiğdemli Temizlik Şirketi - Osmangazi, Bursa

Firma Hakkında


Bursa Çiğdemli Temizlik

Bursa'nın Temizlik Firması Her geçen gün büyüyen uzman ekibi ile Bursa'nın köklü ve kurumsal temizlik firması. Kamu kurum ve kuluşlarının tercihi. Kurumsal firmaların temizlik çözüm ortağı.. Temizlik şirketleri, temizlik firmaları genellikle birçok farklı türde hizmet sunar. Aradığınız temizlik şirketinin temizlik hizmetleri sunmak konusunda düşünceli ve güvenli bir hizmet sağlaması dikkat gerektiren bir husustur. Yapı hizmetlerinin tüm yönlerini kapsayan bu günlük, gece, haftalık veya aylık temizlik çizelgeleri, uzman kadromuz sizlere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik son derece uzmanlaşmış bir hizmet kategorisi sağlar. Verdiğimiz tüm hizmetler bireysel müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Bizim başarımız müşteri memnuniyetini esas alır. Bu yüzden iyi bir gelecek adına müşteri memnuniyeti hizmetlerimizin en önemli amacıdır. Şirketimiz ekonomik bütçeyi esas alan hizmetler vermeye devam etmek konusunda kararlıdır.


Misyon

BURSA ÇİĞDEMLİ TEMİZLİK olarak tüm çalışanlarımızla; Müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde kalite ve hizmet anlayışını,Müşterilerimize karşı dürüst ve ilkeli olmayı,Kendimizi sürekli geliştirmeyi, Hatasız hizmet vermeyi, Tam zamanında hizmet vermeyi,Kaliteyi bir yaşama biçimi ve bir felsefe olarak görmeyi hedefledik.Bunu başarmak için bir ekip halinde dürüst ve ilkeli olarak çaba harcamak ve özveride bulunup bunları elde edebilmek kendimizi adamaya hazırız

Vizyon

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, temizlik,emniyet ve çevreye duyarlı olarak Çiğdemli Temizlik müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.


Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Adnan Mendres Mahallesi Gökyüzü Sokak No:5 Bursa / Osmangazi

Bursa / Osmangazi

Mesaj Formu

QR Code