• : 05523001600
ALANSAR TOUR - Osmangazi, Bursa

Firma Hakkında

Bianneller Turizm Hakkında Bilgi

 Bianiler Turizm, tatillerde ve tatillerde kendilerini evinde hissetmek isteyenlerin 30 yılı aşkın bir süredir tercihidir: turizm, emlak, inşaat ve araç kiralama sektörlerindeki müşterilere en iyi hizmeti sunuyoruz.


 Bianiler Turizm, Arap ülkelerinden gelen misafirlerin vazgeçilmez firması olup, tatil turizminiz sırasında ev ortamını ayağınıza getiriyor. Popüler turizm, Bursa, İstanbul, Kush Adası, Trabzon ve Bodrum başta olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde gayrimenkul güvencesi sağlıyor.

Bianiler Travel, tatillerinizi ve tatillerinizi konforlu hale getirmek için araç kiralama konularında müşterilerinin yanında: hem uzun hem de kısa dönem araç kiralama işlemlerinde, havalimanı transferlerinde ve VIP bağlantılarında, düzenli sigorta işlemlerinde firma her zaman yanınızda. ve özel sigortalar.

Otel rezervasyonları, uçak biletleri, deniz feribot biletleri, gemilerde yapılan yolculuklar ve vize işlemleri işlemleri ile ilgili turizm dediğinizde tüm bunları ve bu konulardan akla gelenleri kapıdan içeri girdiğinizde Pianelier Turizm'de bulmak mümkün. Şirketin.

Türkiye'de yatırım yapmak isteyen misafirler için Pianiler Turizm'de hizmetlerde sınır yoktur. Yatırım arsa seçeneklerini, satışa sunulan otel arsalarını veya otelleri, faaliyetlerine yönelik hazır mülkleri, Türkiye'nin herhangi bir bölgesinde veya şehrinde bulunan iş merkezi, dubleks ve tripleks villa veya ev ve apartman arsalarını değerlendirebilirsiniz. Pianelier Turizm yapısı içerisinde yer alan gayrimenkul danışmanları ve mimarlar ile Pianelier Travel, ihtiyaçlarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre evinizi yaratabilir.

Turizm, emlak, inşaat ve otomobil lastikleri adına var olan her şey Pianiler Turizm'de.معلومات حول بيانيلير للسياحة

 بيانيلير للسياحة هو الإختيار على مدى 30 سنة لمن يرغبون أن يشعروا أنهم في منزلهم في أيام العطل والإجازات: ونحن نقوم بتقديم أفضل الخدمات للزبائن في قطاع السياحة, العقارات, الأعمال الإنشائية و وقطاع استئجار السيارات.


 إن بيانيلير للسياحة هي الشركة التي لا يستغنى عنها من أجل الضيوف القادمين من البلدان العربية, وهي تقوم في عطلتكم السياحية بجلب المحيط المنزلي اليكم. وتقوم السياحة المحبوبة بتأمين العقارات في مناطق مختلفة من تركيا وعلى رأسهم بورصا, اسطنبول, كوش أداسي, ترابزون و بودروم.

تكون بيانيلير للسياحة بجانب زبائنها بمواضيع استئجار السيارات من أجل جعل اجازاتكم وعطلكم بحالة مريحة: تكون الشركة دائماً بجانبكم في كل من معاملات استئجار السيارات على مدى طويل ومدى قصير, وفي معاملات التوصيلات الى المطار وتوصيلات فيب, ومعاملات التأمينات العادية والتأمينات الخاصة.

عند القول السياحة المتعلقة بمعاملات كل من حجوزات الفنادق, وتذاكر الطيران , وتذاكر العبارات البحرية , والجولات في السفن ومعاملات التأشيرات فإنه من الممكن أن تجدوا كل ذلك وما يخطر على بالكم من هذه المواضيع لدى بيانيلير للسياحة عند دخولكم من باب الشركة.

لا يوجد حدود في الخدمات لدى بيانيلير للسياحة للضيوف الذين يرغبون القيام بعمل استثمارات في تركيا. باستطاعتكم تقييم خيارات الأراضي الإستثمارية, أراضي الفنادق أو الفنادق المعروضة للبيع المؤسسة جاهزة للقيام بنشاطاتها, واراضي مراكز العمل, دوبلكس, وفيلات تريبليكس أو المنازل والشقق الموجودة في أي منطقة أو مدينة في تركيا. باستطاعة بيانيلير للسياحة القيام بانشاء منزلكم وفق متطلباتكم واحتياجاتكم مع الإستشارين العقاريين والمهندسين المعمارين الموجودين ضمن بنية بيانيلير للسياحة.

كل ما هو موجود باسم السياحة, العقارات, الأعمال الإنشائية وتا<ير السيارات كل ذلك موجود في بيانيلير للسياحة.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Al-Ansar Turizm Çekirge Cad. No: 71 Bursa / TÜRKİYE +90 (224) 236 22 22 +90 (224) 234 34 59

Bursa / Osmangazi

Mesaj Formu

QR Code